Transport krajowy
W zakresie naszych usług, znajdą Państwo ofertę, realizowaną na terenie naszego kraju. Działamy na wielu płaszczyznach, dostosowując się do Państwa potrzeb.
W swych realizacjach jesteśmy niezawodni. To, co nas wyróżnia, to rzetelność i terminowość świadczonych usług. Świadczymy usługi, które prowadzone są na najwyższym poziomie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Korzystając z naszych usług, w zakresie transportu krajowego, mają Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce - szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, jest dla nas bardzo cenne. Z każdej podjętej realizacji, wywiązujemy się najlepiej jak tylko potrafimy. Wiemy, że ważny dla Państwa jest czas realizacji, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam zadanie.

Oferta świadczonych przez nas usług jest bardzo rozbudowana, posiadamy bowiem samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton, z  możliwością jednorazowego załadunku, do 38 euro-palet. Posiadamy również standardowe naczepy. Co warte podkreślenia, tabor, którym dysponujemy spełnia wszystkie potrzebne normy. Wszelkie nasze działania, opieramy na prawdzie i zaufaniu tak, aby korzystanie z naszych usług było dla Państwa przyjemnością. Dbamy o bezpieczeństwo. Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty i licencje na transport krajowy i zagraniczny. Nasi pracownicy to wyszkoleni ludzie, którzy razem z nami tworzą pejzaż naszej firmy. Jakość i profesjonalizm to nasze motto!
Transport
międzynarodowy
Transport
międzynarodowy
Jedną z gałęzi naszej Firmy jest transport międzynarodowy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana baza i doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - są wyzwania! Wszystko, co robimy - robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami.
Transport międzynarodowy to mocna strona naszej Firmy!
Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Słowacja, Szwajcaria, Litwa. Jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach. Nasza oferta usług tak jest skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. . W naszej bazie znajdą Państwo, samochody  o różnej kubaturze oraz ładowności. Czas to pieniądz!  Działamy błyskawicznie, nie bojąc się nowych możliwości. Kiedy Klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje!
ST-TRANS 2020
ST-TRANS

98-300 Wieluń ul. Przemysłowa 1
Tel./fax +48 43 842 4199
Kom. 693 012 300

transport@sttrans.com.pl
RODO
Zapraszamy do współpracy
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze
w godzinach 900 - 1700